Dietetyk

 

Jeśli szukasz nudnych i szablonowych rozwiązań to nie znajdziesz ich tutaj. Ze mną połączysz przygodę kulinarną ze zdrowiem. Z jadłospisami pełnymi smacznych, łatwych i szybkich w przygotowaniu dań pokażą Ci nowe oblicze diety. Schudnij ze smakiem to sposób na pokochanie diety i pozostanie już na zawsze przy nowych nawykach żywieniowych.

Dla kogo jest moja oferta?

Dla każdego bez względu na wiek, uprawiany zawód oraz stan zdrowia. Zawsze na pierwszym miejscu stawiam potrzeby i możliwości czasowe klienta. Inaczej wygląda dieta osoby pracującej tylko 8 godzin i inaczej zapracowanego właściciela firmy czy pracownika korporacji spędzającego większość dnia poza domem, inaczej mamy wychowującej dzieci czy dziecka, inaczej prawnika, sportowca, szwaczki wstajęcej o 4:00, uczennicy liceum …. i tak bym mogła wymieniać prawie bez końca. Zapewniam, że zawsze znajdę rozwiązanie. Zawsze kreatywna i wyczulona na potrzeby moich klientów. Nie ma u mnie identycznych diet. Indywidualna dieta to indywidualna i już. Wierzę w siłę naturalnych mechanizmów, które ma każdy z nas a ja tylko dokładam wszelkich starań, aby je obudzić i wyregulować metabolizm, ośrodek głodu i sytości  itd. i ułatwić Wam w przyszłości zachowanie nowej zdrowszej i szczuplejszej sylwetki.
 
Najbardziej lubię stwierdzenia klientów: ”Pani tą dietę to chyba pisała specjalnie dla mnie”, „Cieszę się, że do Pani trafiłam”, „Ale smaczna …..”, „ Oj a to mój ulubiony dzień jadłospisu”, „Z Panią zmieniłam myślenie o jedzeniu, a dotychczas wydawało mi się, że nie lubię ….” Itd.

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej to najlepiej zadzwoń a odpowiem Ci na nurtujące Cię pytania dotyczące mojej oferty.
 

Jeśli nie obieram to zaczekaj, bo zawsze oddzwaniam w najbliższej wolnej chwili  :-)