Pierwsze spotkanie


Pierwsze spotkanie to przede wszystkim czas na rozmowę. Przeprowadzam szczegółowy wywiad, co pozwala mi na wsłuchanie się w Twoje potrzeby i oczekiwania. Zbierać będę informację na temat Twojego dotychczasowego stylu życia, spędzania czasu, Twoich upodobań żywieniowych, stanu zdrowia, przebytych chorób, stosowanych leków i suplementów itd. Przeprowadzę analizę składu ciała, która jest bardzo ważna do prawidłowego opracowania programu dietetycznego. Dlatego na pierwsze spotkanie musisz zarezerwować przynajmniej 50-60min.


 

Jak przygotować się do wizyty?

 

Najlepiej, jeśli przygotujesz listę spożytych produktów z przynajmniej jednego dnia. Dla lepszej analizy zalecam, aby przygotować spis przynajmniej z trzech dni. Postaraj się zapisać możliwie każdy spożyty przez Ciebie produkt, nawet, jeśli to był pojedynczy kęs zjedzony między posiłkami. Idealnie będzie, jeśli uda Ci się podać godzinę, produkt oraz jego wielkość. Nie przejmuj się, jeśli nie zrobisz tego zbyt precyzyjnie, bo ja i tak dopytam o szczegóły

 

Oto przykład:

08:00 – kawa z mlekiem 3,2%, kromka chleba z serkiem twarogowym

12: 00 – bułka pszenna średnia z masłem, wędliną z indyka, sałatą i ogórkiem

14: 00 – jabłko średnie, kawa z mlekiem 3,2%, 3 kosteczki czekolady


 


Jak przygotować się do pomiaru?

 

Podczas wizyty dokonuje pomiaru składu ciała przy wykorzystania bioimpedencji elektrycznej (BIA). Polega ona na pomiarze przepływu prądu w fazie wodnej i tłuszczowej organizmu. Stosując ten pomiar poznajemy: zawartość tkanki tłuszczowej, beztłuszczowej masy ciała, stopień nawodnienia organizmu. Jest to metoda bezpieczna i nieinwazyjna.
 
Aby dokonać szybkiego i wiarygodnego pomiaru proszę o zachowanie następujących zasad:

 


 

 

Czy na pierwszej wizycie otrzymam dietę?

 

W tej kwestii musisz się troszkę uzbroić w cierpliwość. Duża ilość wiedzy, którą zebrałam o Tobie, muszę dokładnie przemyśleć. Pozwala mi to na stworzenie optymalnego, zdrowego, bezpiecznego i skutecznego programu dietetycznego, uszytego na miarę tylko dla Ciebie. Dietę otrzymujesz po kilku dniach a dokładny termin podaję ci na koniec wizyty.