+48 602603208
Strona główna / Konsultacja telefoniczna lub video do 50 minut
Konsultacja telefoniczna lub video do 50 minut
W ramach wykupionej konsultacji nie masz obowiązku zamówienia cateringu.
Podczas rozmowy możemy zastosować 4 rozwiązania - decyzja należy do Ciebie:
- opracowanie zaleceń żywieniowych 
- opracowanie spersonalizowanej diety
- wybranie diety z oferty cateringu
- żadne z powyższych 3 rozwiązań

Nazywam się Kamila Ludwiczak jestem dietetykiem holistycznym, mgr dietetyki klinicznej i psychodietetykiem.
Na co dzień spełniona żona i mama dwójki dzieci, starszego synka i młodszej córeczki. Kiedyś sportowiec, później kierownik w korporacjach a dziś dietetyk prowadzący własną działalność gospodarczą. Dziś expert ds. dietetyki w programach TV i radiowych.
Od 2015 roku zajmuję się dietetyką, skończyłam studia o kierunku Psychodietetyk i z powodzeniem pomagam Wam w obszarze żywienia – odchudzania lub zwiększenie masy ciała.
W kolejnym roku poszerzyłam działalność otwierając Ze smakiem catering Kamili Ludwiczak (dieta pudełkowa, 18 rodzai diet oraz praca z dietami spersonalizowanymi – panel wykluczeń 50 produktów), obsługujemy kilka tysięcy klientów na terenie całej Polski.
W 2016 roku podjęłam decyzji o dalszym, własnym rozwoju i rozpoczęłam studia II stopnia o kierunku Mgr Dietetyki klinicznej które ukończyłam z dyplomem magistra.
Od 2022 roku jestem Expertem ds. dietetyki w programach radiowych i telewizyjnych.
Nabyte doświadczenie, praktyka oraz sukcesy blisko 4 tys. klientów dały mi mocny fundament do założenia Akademii oraz podejścia holistycznego do współpracy z Tobą.
Co mnie przekonało do założenia Akademii?
Moja potrzeba szerzenia wiedzy i edukowania, ponieważ wiem jak ważna jest dieta i styl życia do zachowania zdrowia i dobrego samopoczucia.
Bardzo się cieszę na myśl, że będę mogła Wam pomóc i inspirować Was do zmiany.
Dla mnie Akademia to mój sposób na umilenie Wam życia na diecie. Ma być smacznie i zdrowo. Zawód, który wybrałam jest dla mnie pasją a moja pasja stała się moim zawodem.
Uwaga, bo zarażam sobą ;-)
Serdecznie zapraszam

Po otrzymaniu Twojego zgłoszenia skontaktuję się z Tobą celem ustalenia terminu konsultacji.
90 % klientów odnosi zdecydowanie lepsze efekty kiedy wspólnie dobieramy dietę co pozwala uniknąć "zasłyszanych trendów dietetycznych" oraz zdecydowanie podnieść i utrzymać poziom motywacji. 
ZOBACZGALERIĘ NASZYCH POTRAW
Copyright by schudnijzesmakiem.pl 2021