+48 691632427

O mnie

Nazywam się Kamila Ludwiczak. 
Na co dzień spełniona żona i mama dwójki dzieci, starszego synka i młodszej córeczki. Kiedyś sportowiec, później kierownik w korporacjach a dziś dietetyk prowadzący własną działalność gospodarczą. Dla mnie Schudnij ze smakiem to mój sposób na umilenie Wam życia na diecie. Ma być smacznie i zdrowo. Zawód, który wybrałam jest dla mnie pasją a moja pasja stała się moim zawodem. 

Uwaga, bo zarażam sobą ;-) 

 

Jak to się zaczęło?

Narodziny mojego synka były etapem zwrotnym w moim życiu. To właśnie jemu zawdzięczam, że jestem tu gdzie jestem. Zawsze interesowałam się zdrowym odżywianiem. No cóż już od młodych lat pewnie ze względu na sport, który uprawiałam wyczynowo przez kilka lat. Chłonęłam rożne teorie żywieniowe jak „gąbka”. Byłam przekonana, że już dużo wiem o dietach i zdrowym odżywianiu. 

Przyszedł taki czas, że poczułam, że coś jest nie tak, ponieważ informacje, które zdobywałam często były niepełne oraz nierzadko brakowało w nich podłoża naukowego. Dużo informacji, które zdobywałam wzajemnie się wykluczało. Podjęłam decyzje o rozpoczęciu studiów na kierunku dietetyka. Teraz wiem, że właśnie tego potrzebowałam. Wiedza, którą zdobyłam pozwoliła mi na rozsądne ułożenie wszystkiego w całość i „przefiltrowanie" wcześniej zdobytych informacji. Mój synek stał się dla mnie motorem napędowym. To w dużej mierze dla niego podjęłam studia, aby jeszcze skuteczniej pomóc mu poprzez zastosowanie właściwej diety wspierającej jego rehabilitacje i rozwój. Udało się, z czego jestem dumna. Wiedzę, którą zdobyłam pozwoliła mi również właściwiej zadbać o siebie i pozostałych członków rodziny. 

Dziś zajmuję się dietetyką, na co dzień. Większość moich klientów stanowią kobiety a dla mnie ważne jest to, aby pokazać im jak można skutecznie i łatwo zadbać o swoje zdrowie i ładną sylwetkę za pomocą diety. Piszę o tym, ponieważ teraz już wiem, że dla większości dbanie o zdrowie to jedzenie tego, na co się nie ma ochoty, picie tego, czego się nie lubi, i robienie tego, czego wolałoby się nie robić. Dla mnie ważne jest to, aby, połączyć to, co zdrowe i dobre, z tym, co lubimy i co pozwoli skutecznie zadbać o zdrowie i szczupła sylwetkę. 

Moja praca nie jest tylko układaniem diety, czy kontrolowaniem ile tłuszczyku masz w organizmie. Dla mnie najważniejsze jest indywidualne podejście do klienta. Przecież każdy z Nas jest inny. Mamy różne upodobania, wymagania lub borykamy się z różnymi chorobami. Dlatego "dieta z szablonu" nie sprawdza się na dłuższą metę, ponieważ traktowana jest tylko, jako zmiana nawyków na okres odchudzania. Później najczęściej następuje powrót do starych przyzwyczajeń. Ja w mojej pracy dokładam wszelkich starań, aby dieta była dopasowana do indywidualnych potrzeb i nie kojarzyła się jedynie z wyrzeczeniami i burczeniem w brzuchu. 

 


Nie zwlekaj i już dziś wyrusz ze mną w drogę po zdrowsze jutro, szczuplejszą sylwetkę delektując się kęs po kęsie znikającymi kilogramami.

 

Zadzwoń lub skontaktuj się przez formularz kontaktowy.

ZOBACZGALERIĘ NASZYCH POTRAW
Copyright by schudnijzesmakiem.pl 2021