+48 691632427

Akademia Kamili Ludwiczak dietetyk

Nazywam się Kamila Ludwiczak jestem dietetykiem holistycznym, mgr dietetyki klinicznej i psychodietetykiem.
Na co dzień spełniona żona i mama dwójki dzieci, starszego synka i młodszej córeczki. Kiedyś sportowiec, później kierownik w korporacjach a dziś dietetyk prowadzący własną działalność gospodarczą.
Od 2015 roku zajmuję się dietetyką, skończyłam studia o kierunku Psychodietetyk i z powodzeniem pomagam Wam w obszarze żywienia – odchudzania lub zwiększenie masy ciała.
W kolejnym roku poszerzyłam działalność otwierając Ze smakiem catering Kamili Ludwiczak (dieta pudełkowa, 18 rodzai diet oraz praca z dietami spersonalizowanymi – panel wykluczeń 50 produktów), obsługujemy kilka tysięcy klientów na terenie całej Polski.
W 2016 roku podjęłam decyzji o dalszym, własnym rozwoju i rozpoczęłam studia II stopnia o kierunku Mgr Dietetyki klinicznej które ukończyłam z dyplomem magistra.

Od 2022 roku jestem expertem w programach telewizyjnych i radiowych.
Radio Fama - audycja o Insulinoporności Gość Radia FAMA - Kamila Ludwiczak, dietetyk kliniczny, psychodietetyk (radiofama.com.pl)
Radio Fama - audycja jak wytrawąć na diecie  Gość Radia FAMA - Kamila Ludwiczak (radiofama.com.pl) 
Pytanie na Śniadanie Dieta bulionowa – na czym polega? (tvp.pl)
Pytanie na Śniadanie Zioła i napoje z jodem na poprawę funkcjonowania tarczycy (tvp.pl)
Pytanie na Śniadanie Dieta na jędrne uda (tvp.pl)

Nabyte doświadczenie, praktyka oraz sukcesy ponad 6 tys. klientów dały mi mocny fundament do założenia Akademii oraz podejścia holistycznego do współpracy z Tobą.
Co mnie przekonało do założenia Akademii?
Akademia Kamili Ludwiczak, mgr dietetyk kliniczny i psychodietetyk | Facebook 
https://www.facebook.com/groups/5442514352440077/ 
Moja potrzeba szerzenia wiedzy i edukowania, poniewaz wiem jak ważna jest dieta i styl życia do zachowania zdrowia, dobrego samopoczucia.
Bardzo się cieszę na myśl, że będę mogła Wam pomóc i inspirować Was do zmiany.
Dla mnie Akademia to mój sposób na umilenie Wam życia na diecie. Ma być smacznie i zdrowo. Zawód, który wybrałam jest dla mnie pasją a moja pasja stała się moim zawodem.
Uwaga, bo zarażam sobą ;-)
Serdecznie zapraszam

 
ZOBACZGALERIĘ NASZYCH POTRAW
Copyright by schudnijzesmakiem.pl 2021