Aktualności

 OPUBLIKOWANO: 06.02.2018

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze

Twoje posiłki przygotowujemy i dostarczamy z zachowaniem najwyższych standardów higieny. Dbamy o Twoje bezpieczeństwo. Działamy zgodnie z przepisami prawa żywnościowego, w oparciu o wytyczne zasad dobrej praktyki higienicznej (GHP), dobrej praktyki produkcyjnej (GMP) oraz systemu HACCP. Pakujemy w technologii MAP dzięki której nasze posiłki zachowują świeżość nawet przez 10 dni. A co najważniejsze wydłużamy okres trwałości naszych posiłków bez ingerowania w ich właściwości fizyczne, chemiczne oraz bez dodawania sztucznych składników.
 OPUBLIKOWANO: 12.11.2016

Nie wchodź w to, jeśli nie chcesz schudnąć do sylwestra. 

Idealna figura na sylwetka! Jak bardzo podoba Ci się ten pomysł?

Mamy dla Ciebie prezent. Przygotowaliśmy specjalną ofertę celnie trafiającą w zbędne kilogramy. Wierzymy w niedocenioną moc zdrowej diety. Mamy sprawdzone sposoby, które komfortowo przeprowadzą Cię do zamierzonego celu. Więcej informacji znajdziesz tutaj.
 OPUBLIKOWANO: 05.06.2016

Detoks - fenomen odżywiania, który jednocześnie oczyszcza organizm i redukuje zbędne kilogramy tłuszczu. Jesz smaczne jedzonko i chudniesz nawet kilka kilogramów tygodniowo  

Od dziś w naszej ofercie. Więcej szczegółów znajdziesz tutaj 


 OPUBLIKOWANO: 01.05.2016

Od dziś dostępna jest nasza nowa oferta

Do kogo jest skierowana?

Dla każdego, kto pragnie zdrowo się odżywiać i zadbać o zdrowie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów stworzyłyśmy Office Box specjalnie stworzony do pracy oraz smaczne i zdrowe fit lunch tak abyście już nigdy nie musieli zamawiać po prostu „czegoś” do jedzenia jak złapie was głód. Znajdziesz również w nasze ofercie diety na cały dzień….

 

Więcej informacji znajdziesz tutaj

 

   
 OPUBLIKOWANO: 03.04.2016

Schudnij ze smakiem - cateringPabianicki Półmaraton - zdecydowanie najfajniejszy Półmaraton w Polsce.

Wspaniały dzień, pogoda dopisała. Pobiegło ponad 1200 uczestników. My z niecierpliwością wypatrywałyśmy pierwszej Pabianiczanki i pierwszego Pabianiczanina. Serdeczne gratulacje dla Zuzanny Mokros oraz Andrzeja Pietrzaka pierwszych Pabianiczan na mecie Półmaratonu. 
Już niedługo wspaniałym zwycięzcom dostarczymy smaczne i zdrowe jedzonko wprost pod drzwi bo UWAGA!... już za kilkanaście dni wprowadzamy nową ofertę, jaką jest FIT Catering.
Więcej szczegółów już wkrótce :-)