Korzyści


Pragniemy podzielić się tym co mamy najlepsze – miłością i pasją do zdrowego gotowania.Chcesz skutecznie osiągnąć wymarzoną sylwetkę? A co jeśli Ci powiemy, że przy tym możesz jeść naprawdę smaczne posiłki? … Pewnie myślisz "i co jeszcze pewnie będę mieć więcej energii..." TAK! Trafiłeś w samo sedno.

 


 

Wybierz dietę idealną dla siebie! Zobacz, co możesz zyskać:


WYGODA

Czy wiesz, że na planowanie i przygotowanie posiłków poświęcasz miesięcznie około 50-60 godzin? Sam wiesz najlepiej, co zrobisz z zaoszczędzonym czasem. Posiłki są dostarczane bezpośrednio do domu lub miejsca pracy, zapewniając wygodę i oszczędność czasu.

Ciesz się zdrowymi i gotowymi posiłkami, bez konieczności planowania, przygotowywania i liczenia kalorii. Gotowe dania dietetyczne są starannie opracowane, aby zapewnić optymalne wartości odżywcze i proporcje makroskładników – w gotowym diet box-ie. OTWIERASZ, ODGRZEWASZ I JESZ.

ZDROWIE
Jadłospis służący zdrowiu to coś więcej niż tylko odpowiednie dawki składników odżywczych. Jedną z głównych korzyści jest indywidualne podejście do żywienia. Każdy posiłek jest starannie zbilansowany pod kątem odpowiednich składników odżywczych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb i celów żywieniowych, tak aby utrzymać równowagę kwasowo-zasadową organizmu oraz wskazany bilans kaloryczny – a to wszystko pod okiem dietetyka.

IDEALNA SYLWETKA
Oferujemy szeroki wybór diet, takich jak dieta na odchudzanie, dieta redukcyjna, dieta dla sportowców czy dieta wegetariańska w różnych wersjach. Dzięki temu, każdy może znaleźć odpowiednią opcję dla swoich preferencji żywieniowych. Zapomnisz z Nami o głodowych, restrykcyjnych dietach. Teraz możesz jeść, a my zadbamy o Twoją linię.

NOWE SMAKI
Wybierz się w podróż kulinarna po zdrowie i szczuplejszą sylwetkę. Pokażemy Ci nowe oblicze diety pełnej smacznych i zdrowych dań. Tak, łamiemy stereotypy – zdrowe jedzenie absolutnie nie oznacza jedzenia bez smaku! Regularnie zmieniamy i urozmaicamy menu, aby nasze posiłki wciąż smakowały

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE
Masz problem z nietolerancjami lub alergiami pokarmowymi? A może jesteś diabetykiem albo zmagasz się z Insulinoopornością? A może DETOX? Pomożemy! Spersonalizowane podejście daje możliwość dostosowania posiłków do indywidualnych potrzeb żywieniowych, eliminując m. in. takie składniki jak gluten, laktoza czy orzechy, które już nigdy nie będą problemem!

 


 

W naszej ofercie znajdziesz programy dietetyczne: 

  • dobrane tak, aby zapewnić Ci idealną równowagę i zbilansowanie
  • dostępne są w opcjach od poniedziałku do piątku lub cały tydzień łącznie z weekendami
  • dostępne są w różnych wariantach kalorycznych oraz w wersji dla wegetarian (wege+ryby)
  • menu zawiera dużo warzyw, owoców i produktów nieprzetworzonych
  • skomponowane tak, aby wspierać równowage kwasowo-zasadową organizmu


 

CIESZ SIĘ ZBILANSOWANYM, SPERSONALIZOWANYM i WYGODNYM ŻYWIENIEM, KTÓRE WSPIERA ZDROWIE I OSIĄGNIĘCIE CELÓW ŻYWIENIOWYCH.


 
ZOBACZGALERIĘ NASZYCH POTRAW
Copyright by schudnijzesmakiem.pl 2021