+48 691632427

Korzyści


Pragniemy podzielić się tym co mamy najlepsze – jedzeniem.
 Czy chcesz osiągnąć skutecznie wymarzoną sylwetkę? A co jeśli przy tym będziesz jeść naprawdę smaczne posiłki... Pewnie myślisz sobie "i co jeszcze pewnie będę mieć więcej energii..." trafiłeś w samo sedno.

 


 

Wybierz dietę idealną dla siebie! Zobacz, co możesz zyskać:


WYGODA

Czy wiesz, że na planowanie i przygotowanie posiłków poświęcasz miesięcznie około 50-60 godzin? Sam wiesz najlepiej co zrobisz z zaoszczędzonym czasem. W cateringu dietetycznym schudnij ze smakiem wszystko dostaniesz na tacy – w gotowym diet box-ie. Otwierasz, odgrzewasz i jesz.

ZDROWIE
Jadłospis służący zdrowiu to coś więcej niż tylko odpowiednie dawki składników odżywczych. Równie ważny jest wpływ menu na równowagę kwasowo-zasadową organizmu. W menu znajdziesz pełno produktów o działaniu neutralizującym nadmiar związków kwasowych w organizmie. Wybieramy tylko świeże produkty od sprawdzonych dostawców. Potrawy przygotowujemy pod okiem dyplomowanego dietetyka, którzy dba o wysoką jakość i wskazany bilans kaloryczny.

IDEALNA SYLWETKA
Jesz i chudniesz. Czy nie brzmi to wspaniale? Zapomnisz z nami o głodowych, restrykcyjnych dietach. Teraz możesz jeść i jednocześnie chudnąć. Wszystko dzięki właściwie zbilansowanym posiłkom. Efektywnie dbamy o Twoją linię.

NOWE SMAKI
Wybierz się w podróż kulinarna po zdrowie i szczuplejszą sylwetkę. Pokażemy Ci nowe oblicze diety pełnej smacznych i zdrowych dań. Tak, łamiemy stereotypy – zdrowe jedzenie absolutnie nie oznacza jedzenia bez smaku! Regularnie zmieniamy i urozmaicamy menu, aby nasze posiłki wciąż smakowały 


 

W naszej ofercie znajdziesz programy dietetyczne: 

  • dobrane tak, aby zapewnić Ci idealną równowagę i zbilansowanie
  • dostępne są w opcjach od poniedziałku do piątku lub cały tydzień łącznie z weekendami
  • dostępne są w różnych wariantach kalorycznych oraz w wersji dla wegetarian (wege+ryby)
  • menu zawiera dużo warzyw, owoców i produktów nieprzetworzonych
  • skomponowane tak, aby wspierać równowage kwasowo-zasadową organizmu 

 


 

 UWAGA !!!  To prawdziwe turbo w odchudzaniu.

Mowa o detoksie. Zobacz na czym polega fenomen tego sposobu odchudzania. 

ZOBACZGALERIĘ NASZYCH POTRAW
Copyright by schudnijzesmakiem.pl 2021